Elon Musk verandert Tune op Bitcoin, zegt dat het zijn „veilige woord“ is.

Dezember 21, 2020 0 Comments

Elon Musk Changes Tune na Bitcoin, mówi, że to jego „bezpieczne słowo“.

Spis treści

  • Tajemnicze odniesienia do piżma BDSM – debaty iskrzące
  • Piżmo jest bliskie stania się najbogatszym człowiekiem na planecie

Dyrektor generalny Tesli, Elon Musk, wraca do dokuczania społeczności kryptokurrency na Twitterze.

Tym razem, centybilioner ujawnił, że Bitcoin jest w rzeczywistości jego bezpieczne słowo do ponad 40,8 milionów zwolenników.

Kryptońskie odniesienia do BDSM w Piżmie wywołują dyskusje

Kryptoflora piżma to nic innego jak dziwaczne, a rozszyfrowanie, co dokładnie ma na myśli z jego najnowszym tweetem, jest wyzwaniem.

Można jednak bezpiecznie założyć, że wykonał kompletny U-krotny zwrot w stosunku do wiodącej kryptokurrency, ponieważ wyraźnie stwierdził, że nie było to *nie* jego bezpieczne słowo w styczniu.

Wtedy wielu zakładało, że jego tweet był albo czymś w rodzaju zboczonej gry BSDM, albo oznaką jego słabnącego zainteresowania kryptokurrency. W kwietniu 2019 roku, Musk tweeted że krypto walut, w ogóle, były jego „bezpieczne słowo“.

Teraz, gdy tabele się odwróciły, Piżmo może teraz postrzegać Bitcoin jako bezpieczniejszą grę niż altcoins. Byłoby to zgodne ze wszystkimi inwestorami instytucjonalnymi, którzy podtrzymują najnowszy rajd kryptograficzny.

Bitcoin to jedyna duża kryptofaktura, która od początku 2018 roku zdołała wydrukować nowy rekord.

W swoich kolejnych tweetach, Musk powiedział, że „tylko żartowałem“ podczas porównywania Bitcoin do fiat money.

Piżmo jest bliskie stania się najbogatszą osobą na planecie

Piżmo jest teraz w znacznie innym miejscu niż na początku 2020 roku. Po potwornym biegu Tesli, Bloomberg szacuje, że jest on obecnie wart 167 mld dolarów, dodając 140 mld dolarów w ciągu zaledwie jednego roku. Obecnie „tylko“ 20 miliardów dolarów dzieli go od wyprzedzenia dyrektora generalnego Amazonii Jeffa Bezosa i stania się najbogatszą osobą na świecie.

W ciągu całego roku Telsa dokonał wielu porównań do Bitcoina z powodu jego niepowstrzymanego rajdu.

Pomimo postrzegania krypto walut jako substytutu gotówki, sam Musk przyznaje, że posiada tylko 0,25 BTC. Według szacunków CSO Blockstream Samson Mow, jego skromna kryptoflora jest obecnie warta blisko 6.000 dolarów.